جستجو
Close this search box.
راهنمایی خرید بهترین پرده حمام

راهنمایی خرید بهترین پرده حمام (کاربرد + ویژگی ها)

  پرده حمام یکی از المان های پرکاربرد بوده سات که در حمام استفاده می‌شود و همچنین بیشتر از افراد سعی می‌کنند در حمام خود نیز استفاده کنند و از مزیت ها و کاربرد های آنها نهایت استفاده را ببرند. اگر شما هم در هنگام خرید پرده حمام هستید و دچار سردرگمی شده‌اید و نیاز دارید که یک پرده حمام با کیفیت خریداری کنید و همچنین نیاز های شما را برطرف کنید ، تا انتهای این مقاله همراه بلاگ جهان تاپ نیز باشید.

پرده حمام جزء اکسسوری های سرویس بهداشتی و حمام بوده است که دارای کاربرد های بسیاری نیز دارد که از مهم ترین آنها می‌توانیم اشاره داشته باشیم به :

   

   • اگر یک گرده حمام مناسب و ایده ال خریداری کنید شما می‌توانید حمام خود را به دوقسمت و دوبخش تبدیل کنید.

   • با استفاده از پرده حمام ، در حمام خود می‌توانید زیبایی آن را دوبرابر کنید.

   • زمانی که شما پرده حمام را نصب می‌کنید و یک سمت از آن در حال استحمام هستید ، هر وسیله یا لباسی که آن طرف باشد دیگر خیس نمی‌شود.

   • زمانی که شما یک پرده ایده آل و مناسب را انتخاب کنید ، می‌توانید به آسانی آن را راحت بشورید و آلودگی های آن را از بین ببرید.

   • پرده های حمام امروزه دارای تنوع بسیار بالا بوده است و شما بسته به نیاز ، سلیقه و دکوراسیون حمام خود آن را انتخاب کنید.

   • استفاده از پرده حمام فضای حمام شما را لطف تر و دلنشین تر می‌کند.

  بسیاری از افراد فکر می‌کنند که خرید پرده حمام کار غیر ضروری و سیله ای غیر ضروری بوده است و برای حمام هیچ سودی ندارد . اما این طرز فکر اشتباه است چرا که با انتخاب یک پرده حمام با زیبا و با کیفیت ، شما می‌توانید حداقل حمام خود را 2 برابر زیبا تر کنید و همچنین از سایر کاربرد های آن نیز استفاده کنید.

  یکی از بزرگ ترین اشتاباهاتی که بسیاری نیز آن را مرتکب می‌شوند ، توجه نکردن به جزئیات بوده است که بسیار مهم می‌باشد و بسیاری از افراد آن را نیز از قلم می‌اندازند. چرا که با در نظر گرفتن جزئیات

  شما می‌توانید یک دکوراسیون خاص ، زیبا و حرفه ای داشته باشید که هر کسی آن را مشاهده می‌کند نیز لذت ببرد. در واقع بسیاری از طراحان زمانی که از دکوراسیون خود رضایت ندارند تنها دلیل که احتمالا دارد توجه نکردن به جزئیات بوده است ، در صورتی که جزئیات مانند یک چاشنی برای دکوراسیون می باشد و نقش بسیار مهمی نیز دارد.

  پرده حمام مناسب را چگونه باید انتخاب کنیم؟

  ممکن است روزی برای خرید یک پرده حمام به خارج از خانه خود بروید و در بازار مشغول مشاهده انواع مدل ها ، طراج و نقش های پرده های حمام شوید ، و در این صورت برای شما یک سردرگمی و دوراهی شکل می‌گیرد و ممکن است که دست خالی به خانه خود برگردید و یا این که یک پرده حمام با کیفیت بد خریداری کنید که مدت زمانی گذشت باید آن را نیز تغییر دهید.

  اگر شما هم می‌خواهید از این مشکلات رهایی پیدا کنید توصیه می‌کنیم نکاتی که در ادامه به شما خواهیم گفت را رعایت کنید ، تا بتوانید بهترین انتخاب را در خرید پرده حمام داشته باشید

  به طور کلی برای خرید انواع اکسسوری های سرویس بهداشتی حمام ، مانند قفسه ها و آیز ها ، جامایع ها ، جا صابونی ها نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید خریدی سودمند و هدفمند نیز داشته باشید. اگر شما بدون دانش و آگاهی خریدی را انجام دهید ، یقین داشته باشید که خریدی سومند نداشته اید و بعد از گذشت مدتی نارضایتی به سراغ شما خواهد آمد. و اما الان نکات مهمی را به شما خواهیم گفت که بتوانید برای خرید پرده حمام استفاده کنید و خریدی سومند نیز داشته باشید:

  توجه به اندازه پرده حمام: یکی از نکات مهم که قبل از خرید پرده حمام باید داشته باشید ، اندازه و طول پرده حمام بوده است که باید آن را در نظر گرفتن ابعاد حمام خود نیز انتخاب کنید. به طور مثال بعضی از افراد پرده حمامی را انتخاب می‌کنند که حمام را به صورت کامل ارتفاع حمام را بپوشاند ، درصورتی که بعضی از افراد پرده حمامی را انتخاب می‌کنند که تا لبه وان آن را نیز بپوشاند.

  جنس پرده حمام: در زمانی که می‌خواهید پرده حمامی را خریداری کنید باید به جنس آن هم نیز توجه داشته باشید ، چرا که این موضع دارای اهمیت بسیاری نیز بوده است ، و اگر یک پرده حمامی با کیفیت بالا خریداری کنید شما می‌توانید تا مدت ها بدون هیچ مشکلی از آن نیز استفاده کنید.

  توصیه می‌شود سعی کنید همیشه از جنس مرغوب وبا کیفیت استفاده کنید ، چرا که پرده های حمام در جنس های مختلف در بازار موجود می‌باشد که انتخاب آن تنها به سلیقه شما وابسته می‌باشد.

  انتخاب طرح مناسب: همان طور که شما هم می‌دانید تنوع در پرده حمام بسیار زیاد بوده است و هر نوع از آنها سلیقه ای را پوشش می‌دهد. توصیه می‌شود قبل از خرید پرده حمام به طرح و الگو ها دقت داشته باشید و یک طرح زیبا و ست با سایر لوازم حمام نیز انتخاب کنید .

  توجه به آویز پرده حمام: با توجه به این که طرح های پرده حمام تنوع بالایی دارد ، آویز های آنهم دارای تنوع بسیار بالا بوده است ، و در زمان خرید باید به میله پرده حمام دقت داشته باشید تا همخوانی نیز داشته باشد. آویز های پرده به صورت پلاستیکی و فلزی تولید شده است که خرید آن تنها به سلیقه شما وابسته نیز بوده است.

  توجه به قیمت پرده حمام: در زمان خرید پرده حمام توصیه می‌شود به قیمت آن دقت داشته باشید تا یک پرده حمام با کیفیت بالا و قفیمت مقرون به صرفه نیز خریداری کنید.

  اگر در زمان انتخاب پرداخت حمام ، به نکاتی که قبل تر گفتیم اشاره داشته باشید همیشه خریدی سومند و هدفمند خواهید داشت و رضایت بیشتری نیز از خرید خود خواهید داشت.

  انواع پرده حمام از لحاظ جنس

  1- پرده حمام پلی استر

  پرده حمام پلی استر از آن دسته جنس ها بوده است که خواهان بسیاری نیز دارد و اکثر افراد سعی میکنند جنس پرده حمام خودشان از پلی استر نیز باشد چرا که :

  انعطاف پذیری بالایی نیز دارد

    

    • چروک نمی‌شود

    • الیاف آن دارای مقاومت بالایی بوده است

    • ضخامت آن بسیار بوده است

    • تنوع بالا نیز دارد

    • کپک نمی‌زند

    • و…

    •  

   2- پرده حمام با جنس پارچه ای

   پرده حمام هایی که از جنس پارچه ای نیز باشد مقاومت پایین تری نیز دارد نسب به پرده هایی که از جنس پلی استر نیز باشد ، این نوع جنس سریع چروک می‌شود و در محیط های مرطوب بهسرعت خیس می‌شوند ، به طور معمول در هنگام انتخاب جنس ، جنس پارچه ای خواهان و طرفدار کمی نیز دارد.

   3- پرده حمام از جنس ابریشم

   پرده حمام هایی که از جنس ابریشم باشند ، گران ترین نوع نیز بوده است، همچنین نگهداری از آن دشوار بوده است . پرده حمام هایی که از جنس ابریشم باشند دارای کیفیت و مقاومت بسیار خوبی نیز هستند.

   جمع بندی

   ما به شما توصیه می‌کنیم برای حمام خود پرده خریداری کنید ، چرا که پرده حمام دارای مزیت های بسیاری نیز بوده است که می‌توانیم به افزایش زیبایی حمام شما نیز اشاره داشته باشیم . اما قبل از این که خریداری کنید با نکاتی را یاد داشته باشید مانند ابعاد ، طرح و قیمت را در نظر داشته باشید تا خریدی سومند داشته باشید و اگر به دنبال خرید پرده حمام هستید فروشگاه جهان تاپ بهترین گزینه بوده است که پرده حمام های با کیفیت بالا را به شما عرضه می‌کند تا طول عمر بالایی داشته باشد و همچنین هزینه ای مقرون به صرفه نیز داشته باشد.

    

   قیمت پرده حمام

   پرده حمام کوچک 180*180 سانت اطلس جدید

   خرید پرده حمام

   پرده حمام بزرگ 200*180 سانت اطلس جدید